Marka Adı

Müşterilerimiz için akılda kalıcı, kendine özgü, başka konseptlerle benzeşmeyen akıcı marka isimleri yaratıyoruz.

 

Marka Hikayesi

Günümüzde markayı teknik detaylarla anlatmak yerine, imgeler, imalar ve çeşitli hikayelerle destekleyerek anlatmak marka yaratma sürecinde çok daha akılda kalıcı olmaya olanak tanıyor. Markanız yeniyse ya da marka imajınızı güçlendirmek istiyorsanız, bu süreçte markanıza gerçeklerle örtüşen ilgi çekici bir hikaye oluşturabiliriz. Firmanızın var olma nedenini en etkili şekilde yaratır ve anlatırız.

 

Marka Logosu

Müşterilerimize, ayırt etmesi kolay, farklı iletişim kanallarında rahatlıkla kullanılabilen ve etkisini yitirmeyecek kadar güçlü logolar yapıyoruz. Renkler, şekiller, yazı tipleri de dâhil olmak üzere logoyu oluşturan tüm unsurları, markanın mesajını doğru yansıtacak şekilde bir araya getiriyoruz.

 

Marka Konumlandırma

Pazardaki rekabeti ve rakipleri araştırarak, markanın bulunması gerektiği konumu belirler ve bu yönde imaj yaratırız. Bu durum markayı hedef kitle nezdinde diğer markalardan ayırt edilmesini sağlar. 

 

Marka Bütünlüğü

Markanız hem online mecralarda hem de sahada bir bütün gibi görünmelidir. Sosyal medya içerikleriniz, sloganınız, mailing çalışmalarınız, hazırlamış olduğunuz promosyon ürünleri, her biri ayrı bir amaca hizmet etse de bütününde uyumlu ve marka kılavuzu dışına çıkmadan hazırlanmasını sağlıyoruz.

 

Marka Yaratma Sürecimiz Nasıl İşliyor?

Marka yaratmak için öncelikle hikayenizi sizden dinliyoruz. Hedef kitlenize ve sektörünüze uygun olacağını düşündüğümüz fikirleri size sunuyoruz. Ardından hedef kitlenizin gözünde nasıl bir imaj yaratmak istediğinize karar veriyoruz. Ortaya çıkan fikirler doğrultusunda marka adınız, sloganınız, hedef kitlenize nasıl hitap edeceğiniz konusunda size detaylı bir marka kılavuzu hazırlıyoruz. Markanızın tüm kreatif süreçleri bu kılavuza bağlı olarak ilerliyor ve marka imajınızı güçlendiriyoruz.