Google Reklamları

Google reklamları ile vermekte olduğunuz hizmetler ya da satmakta olduğunuz ürünlerle ilgili aramalar yapıldığında en üst sıralarda çıkmak için size özel anahtar kelime çalışması yapıyor, en üst sırada çıkma maliyetleri ve piyasadaki rekabet hakkında rapor veriyoruz. Aynı zamanda  gerekli çalışmalarla, tıklama başına maliyeti azaltıyoruz. Peki bunu nasıl başarıyoruz?

 

Anahtar Kelime Analizi

Google’da rekabetin az ya da çok olduğu anahtar kelimeler vardır. Anahtar kelimelerin tıklanma başına maliyetlerini ve aranma sayılarını araştırarak markaya bir rapor hazırlıyoruz. Bu anahtar kelimelerle marka bütçesine göre optimum performansı alacağımız stratejiler üretiyoruz.

 

Rakip Analizi

Müşterilerimizin rakiplerini analiz ederek, onların zayıf yönlerini buluyor ve müşterilerimize fırsatlar yaratıyoruz. Özellikle rekabetin yoğun olduğu anahtar kelime reklamlarında bu çok önemlidir.

 

Google Analytics

Google Analytics kullanarak datalar topluyor ve bu dataların analizlerini yorumlayarak performansı en yüksek google ads reklamlarını projelendirmelerini hedefliyoruz.

 

Yeniden Pazarlama(Remarketing) Reklamları

Geçmişte sitenize girmiş olan, hizmetinizi veya ürününüzü satın alma ihtimali yüksek kullanıcılara reklamlarınızı göstererek en yüksek geri dönüşümü hedefliyoruz.


Google Reklam Türleri

Google Reklam türlerini; arama ağı kampanyası, görüntülü reklam ağı kampanyası, alışveriş kampanyası, video kampanyası, evrensel uygulama kampanyası olarak sıralayabiliriz.